Hakkımızda

NinjaFlex

Bu sektörde Kammak Makina San. Tic. Ltd. Şti. olarak 1999’dan beri edindiğimiz bilgi ve deneyimi ninjaflex.com.tr olarak siz müşterilerimize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz. Uzun yıllar içinde edindiğimiz deneyim ve iş ahlakı ile petek, kombi, radyatör, oto radyatör güneş enerji panelleri, kapalı sistem tesisat ve ısınma sistemlerinin temizliği için özel ürettiğimiz Kammak markamız ile kaliteli ürünleri, hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Sitemizdeki ürünlerin %100’ü stoklarımızda mevcut olup, siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır.

Profesyonel ve tecrübeli müşteri temsilcilerimiz , siparişinizin her aşamasında sizi bilgilendirir ve istekleriniz doğrultusunda yardımcı olurlar.

kammak.com.tr üzerinden verdiğiniz tüm siparişlerdekargo ücretsizdir. Ödemelerinizi kapıda ödeme, kredi kartı ve EFT/Havale üzerinden üç farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizde peşin fiyatına 6 taksit seçeneğini kullanabilirsiniz.

ninjaflex.com.tr’ye (0224) 223 28 98 numaralı telefondan, (0224) 252 88 55 numaralı fax’tan veya info@kammak.com.tr adresinden hafta içi 08:00-18.00 ve hafta sonu saat 08:00-13:00 arasında ulaşabilirsiniz.

Keyifli ve sorunsuz alışverişler dileriz.